Praca w Niemczech: opieka nad osobami starszymi

Zlecenie w Erlangen

Miejscowość Erlangen
Wyjazd 30.05.2021
Wynagrodzenie 1620€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Ratekau

Miejscowość Ratekau
Wyjazd 30.05.2021
Wynagrodzenie 1515€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Markgröningen

Miejscowość Markgröningen
Wyjazd 14.05.2021
Wynagrodzenie 1670€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Billigheim-Ingenheim

Miejscowość Billigheim-Ingenheim
Wyjazd 18.05.2021
Wynagrodzenie 1575€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Berlinie

Miejscowość Berlin
Wyjazd 24.06.2021
Wynagrodzenie 1890€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Wehr

Miejscowość Wehr
Wyjazd 28.05.2021
Wynagrodzenie 1625€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Griesheim

Miejscowość Griesheim
Wyjazd 14.05.2021
Wynagrodzenie 1625€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Würzburgu

Miejscowość Würzburg
Wyjazd od zaraz
Wynagrodzenie 1650€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Schenefeld

Miejscowość oraca-niemcy-schenefeld
Wyjazd 26.05.2021
Wynagrodzenie 1595€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Mannheim

Miejscowość Mannheim
Wyjazd 24.05.2021
Wynagrodzenie 1730€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Berlinie

Miejscowość Berlin
Wyjazd 10.05.2021
Wynagrodzenie 1780€ netto/miesiąc
Szczegóły

Zlecenie w Osnabrück

Miejscowość Osnabrück
Wyjazd 26.05.2021
Wynagrodzenie 1500€ netto/miesiąc
Szczegóły

Praca opiekunka osób starszych w Niemczech – dla kogo?

Dla kogo przeznaczona jest praca w Niemczech opieka osób starszych? Jakich kandydatów poszukujemy? Przede wszystkim zachęcamy do składania swoich CV i przedstawienia swej kandydatury wszystkie osoby posiadające doświadczenie w opiekowaniu się nad osobami starszymi lub też niesamodzielnymi. Mile widziany będzie każdy, kto już pracował za granicą na podobnym stanowisku. Istotne jest również, by kandydat starający się o tę pracę posługiwał się językiem niemieckim w stopniu, który pozwala na swobodną rozmowę z podopiecznym oraz bezproblemowe wykonywanie obowiązków.

Osoba starająca się o pracę jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech powinna również charakteryzować się kilkoma ważnymi cechami, m. in. kulturą osobistą, cierpliwością, komunikatywnością, empatią i wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka, a także chęcią pomocy.

Do niewątpliwych zalet, jakie niesie z sobą praca opiekuna/opiekunki osób starszych w Niemczech należą wysokie zarobki. Zazwyczaj opiekun/opiekunka seniora zarabia od 1000 do 1500 euro miesięcznie. Praca tego rodzaju daje również możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

W naszym serwisie można znaleźć dużą bazę ogłoszeń. Proponowana przez nas bezpieczna praca w Niemczech to zawsze aktualne oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby w każdym ogłoszeniu znalazło się jak najwięcej szczegółowych i ważnych informacji, nie tylko dotyczących zarobków czy miejsca pracy, ale również dodatkowych danych na temat konkretnego stanowiska i związanych z nim wymagań. Wiemy, jak ważna jest pewność zatrudnienia, dlatego chcemy dać naszym pracownikom godną płace, uczciwe warunki oraz możliwość rozwoju zawodowego. Osoby, które pracują z nami długo, mogą zyskać więcej pod względem finansowym czy innych benefitów.

Jeżeli interesuje Cię opieka nad osobami starszymi w Niemczech, zachęcamy do przejrzenia naszej bazy ofert. Ze względu na spore zapotrzebowanie na pracę jako opiekun / opiekunka osób starszych w Niemczech, nasze zestawienie jest niemal codziennie aktualizowane i uzupełniane o nowe ogłoszenia. Zachęcamy także do mailowego lub telefonicznego kontaktu. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji, wyjaśnimy ewentualne wątpliwości i doradzimy w wyborze oferty pracy, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i będzie dopasowana do Twojego doświadczenia czy umiejętności.

Jeśli aktualnie nie znalazłeś w naszej bazie pracy dla siebie, zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swojej kandydatury. Jeśli pojawi się ogłoszenie najlepiej odpowiadające pozostawionemu CV, od razu przekażemy Ci informację.